Zdravie

Višnevského balzam

Višnevského balzam

Višnevského balzam je zázračný produkt, ktorý vyrába Stará lekáreň už dlhé roky. Táto masť je vyrábaná podľa tradičnej pôvodnej receptúry od ruského profesora medicíny Alexandera Vasiljeviča Višnevského. Má charakteristickú vôňu a hnedú farbu. Višnevského balzam má silné protizápalové a hojivé účinky, čo z neho robí vynikajúci pomocník pri liečbe rán, vredov, zápalov a omrzlín.

Hlavnou účinnou zložkou Višnevského balzamu je bizmut tribromfenolát. Ten je doplnený ricínovým olejom a zabezpečuje zvýšenie prietoku krvi v okolí rany a urýchľuje proces hojenia pokožky. Balzam sa aplikuje na gázu a priloží sa na postihnuté miesto. Každý deň sa gáza vymení za novú do doby, kedy sa postihnutému miestu uľaví, pokiaľ úľava neprichádza, odporúča sa kontaktovať lekára.

Višnevského balzam

je vynikajúcim pomocníkom pri ťažko sa hojacich ranách, hnisavých vredoch či problematickom hnisavom akné. Tento produkt je vyrobený podľa storočnej receptúry, ktorá si našla uplatnenie aj v modernej medicíne. Balzam môže pôsobiť alergizujúco a vyvolať začervenanie u niektorých pacientov, preto je dôležité používať ho s opatrnosťou.

Ak hľadáte účinný a prírodný spôsob liečenia rán, určite by ste mali vyskúšať Višnevského balzam, ktorý ponúka rodinná lekáreň Stará lekáreň. Tento slovesný výrobok, ktorý je šetrný k telu a má BIO kvalitu, by mal byť v každej domácej lekárničke.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *