Stará Lekáreň Sereď

Prvá lekáreň v Seredi 

otvorená už 57 rokov

Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili dobre a vždy našli čo potrebujete. Nadväzujeme na tradičné lekárnictvo a osobný prístup k zákazníkovi. 

Nájdete u nás široký sortiment výrobkov, zdravotníckych pomôcok, liekov, ale aj ortopedickú či detskú obuv značiek Medistyle, Santé, Fare a Protetika. Zameriavame sa na výrobu originálnych čajových zmesí, tinktúr, čapíkov, mastí, pást, sirupov a prípravu IPL prípravkov podľa lekárskeho predpisu. Myslíme aj na zákazníkov trpiacich rôznymi alergiami, preto máme v ponuke široký sortiment vlastných výrobkov sv. Rity.  

Čo znamená naše logo

Skrýva v sebe zakomponované veľké písmena S a R. Ako symbol v názve Stará lekáReň a zároveň iniciály našej Patrónky Sv. Rity. 

Sortiment výrobkov, ktoré pre Vás vyrábame výlučne v našej lekárni, nesie názov sv. Rita. Bola to veľmi statočná žena, ktorá napriek ťažkému životu a straty svojich blízkych, vždy s láskou a ochotou pomáhala druhým ľudom. Označuje sa za Patrónku beznájdených situácií. Veríme, že naše výrobky, ktoré sú pripravované rovnako poctivo a s láskou Vám pomôžu vyriešiť Vaše ťažkosti.  

Náš tím

Stará Lekáreň funguje oficiálne pod názvom spoločnosti Flos Tilia, s.r.o. Kvôli tradícii a dobre známemu menu, ktoré lekáreň v Seredi má, sme sa rozhodli zachovať jej originálny názov Stará Lekáreň. Pracuje v nej vyškolený a milý personál ochotný Vám poradiť a pomôcť.

V lete 2018 lekáreň zmenila majiteľa, a postupne dostáva nový vzhľad a určuje staro-nový trend jej smerovania. S našimi nápadmi a inšpiráciami sa máte stále na čo tešiť.