Stará lekáreň v Seredi 

otvorená už 57 rokov.

Naša lekáreň má svoju dlhoročnú históriu už od roku 1961, kedy bola prvou otvorenou lekárňou pre Sereď a okolie.  

Záleží nám na tom, aby ste sa u nás cítili dobre a vždy našli čo potrebujete. Nadväzujeme na tradičné lekárnictvo a osobný prístup k zákazníkovi. Vďaka nášmu odbornému tímu, Vám radi poradíme a nájdeme ten vhodný prípravok pre Vás. 

Nájdete u nás široký sortiment výrobkov, zdravotníckych pomôcok, liekov, ale aj ortopedickú či detskú obuv značiek Medistyle, Santé, Fare a Protetika. Zameriavame sa na výrobu originálnych čajových zmesí, tinktúr, čapíkov, mastí, pást, sirupov a prípravu IPL prípravkov podľa lekárskeho predpisu. Myslíme aj na zákazníkov trpiacich rôznymi alergiami, preto máme v ponuke široký sortiment výrobkov sv. Rity ako aj kompletnú ponuku bezlepkových potravín.    


Kto za tým všetkým stojí?

Stará Lekáreň funguje oficiálne pod názvom spoločnosti Flos Tilia, s.r.o. Kvôli tradícii a dobre známemu menu, ktoré lekáreň v Seredi má, sme sa rozhodli zachovať jej originálny názov Stará Lekáreň. Pracuje v nej vyškolený a milý personál ochotný Vám poradiť a pomôcť.

Od leta 2018 ju zobrali do rúk šikovné mamičky, ktoré jej postupne dávajú nový vzhľad a určujú staro-nový trend. S našimi nápadmi a inšpiráciami sa máte stále na čo tešiť.  


Čo znamená naše logo?

Skrýva v sebe zakomponované veľké písmena S a R. Ako symbol v názve Stará lekáReň a zároveň iniciály našej Patrónky Sv. Rity. Sortiment výrobkov, ktoré pre Vás vyrábame výlučne v našej lekárni, nesie názov sv. Rita. Bola to veľmi statočná žena, ktorá napriek ťažkému životu a straty svojich blízkych, vždy s láskou a ochotou pomáhala druhým ľudom. Označuje sa za Patrónku beznájdených situácií. Veríme, že naše výrobky, ktoré sú pripravované rovnako poctivo a s láskou Vám pomôžu vyriešiť Vaše ťažkosti.