OZNAM!!!  
Do odvolania je pozastavená expedícia tovaru cez eshop. 
Za pochopenie ďakujeme. 
Radi vás obslúžime v kamennej predajni v Seredi. 

Sortiment sv. Rity sú kvalitné, prírodné produkty vyrábané PharmDr. Klaudiou Paldanovou, majiteľkou Starej Lekárne. Ponúkame Vám 30 druhov čajových zmesi, prírodnú kozmetiku a liečivé kvapky, tinktúry a čapíky. Naše prípravky sú bez konzervačných látok, farbív, umelých vôní a stabilizátorov. Používame len olejové a masťové základy bez prídavku vody, ktoré nieje nutné konzervovať a stabilizovať.

Naše čaje sú špeciálne miešané a pripravované podľa jedinečných receptúr. Použité bylinky a ingrediencie starostlivo vyberáme a kombinujeme. V našej ponuke nájdete čaje na posilnenie imunity, čaje na detox a trávenie, ženské čaje, čaje na konkrétne ťažkosti, alebo na príjemné popíjanie a jasnú myseľ. Naše čaje vážia 50g., ich cena sa líši od množstva a typu použitej bylinky v čajovej zmesi. Ak by sa Vám od Vašich ťažkostí neuľavilo dlhšie ako 3 dni vyhľadajte lekársku pomoc.

V prípade potreby je možné čaj namiešať na mieru podľa požiadaviek zákazníka. 

Naše krémy a olej sú určené predovšetkým ľuďom trpiacim alergiami, ekzémami alebo citlivou a suchou pokožkou. V dôsledku zachovania prírodného charakteru výrobku, ktorý je bez konzervačných látok a stabilizátorov, sú vhodné aj pre našich najmenších.

V našom obchode nájdete 5 druhov krémov, regeneračný olej a bylinkovú pleťovú vodu.

V prípade potreby je možné upraviť zloženie výrobku na mieru podľa požiadaviek zákazníka.

Okrem čajov a kozmetiky pracujeme na výrobe nových prípravkov, ktoré Vám uľavia od bolesti. V ponuke máme náš výborný sirup proti kašľu, ktorý miešame priamo na mieru podľa veku zákazníka a jedinečné sú aj naše Orechové kvapky na bolesť hrdla a dezinfekciu rán, tiež vhodné aj pre detičky. Kliknite si na naše výrobky a dozviete sa viac.

V prípade potreby je možné upraviť zloženie výrobku na mieru podľa požiadaviek zákazníka. 

Vyrob na Mieru

Je exkluzívna služba, kde Vám vyrobíme výrobok na mieru. Ak Vám s akéhokoľvek dôvodu nesedí zloženie našich výrobkov, vieme ich upraviť podľa vašich predstáv. V prípade záujmu nás kontaktujte dole uvedenými možnosťami. Cena výrobku bude závisieť od použitých surovín a cena služby je spoplatnená 1 eurom.

Online Poradňa

Je tu pre Vás v prípade potreby konzultovať akýkoľvek zdravotný problém. Naši odborníci Vám radi poradia na poradna@staralekaren.sk

V prípade akýkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať