Doprava

1. Slovenská pošta, formou listovej zásielky, alebo balík na poštu, závisí od hmotnosti zásielky. Tá Vám bude doručená do 2-3 pracovných dní priamo domov, alebo bude uložená na pošte. Pošta Vás bude informovať o doručení zásielky. Cena služby je 2,50 eur. 

2. Slovenská pošta - Balík do BalíkoBoxu - vaša zásielka bude uložená v BalíkoBoxe. Podmienkou dodania zásielky do BalíkoBOXov je uvedenie mobilného telefónneho čísla, na ktoré Vám bude zaslaná potvrdzujúca SMS správa. Po jej prijatí si môžete zásielku z BalíkoBOXu vyzdvihnúť do 3 kalendárnych dní, a to po zadaní kódu z SMS správy. V prípade zásielky na dobierku adresát zaplatí požadovanú sumu platobnou kartou. Aktuálne je na Slovensku 41 BalíkoBoxov strategicky umiestnených s dobrou možnosťou parkovania. Výhodou BalikoBoxov je že fungujú nonstop, 24 hodín 7 dní v týždni. Ak by ste si zásielku nestihli vybrať do 3 dni, nič sa nedeje, poputuje na poštu priradenú ku konkrétnemu BalíkoBOXu, o čom vás bude pošta opäť informovať. Na pošte si na vás počká ďalších 18 dní! Môžte si stiahnuť súbor, so zoznamom a umiestnením BalikoBoxou.  Týmto spôsobom zasielame tovar s hmotnosťou nad 0,5kg. Služba je spoplatnená sumou 2,50eur.                                                                                                                 

3. Osobný odber v našej Starej Lekárni - vašu zásielku si môžete prísť vyzdvihnúť počas otváracích hodín aj osobne k nám do lekárni v Seredi na Spádovej ulici číslo 1143. Možnosť parkovania priamo pred lekárňou. E-mailom Vás budeme informovať, kedy bude Vaša objednávka pripravená k vyzdvihnutiu. Na predajni Vás počká 10 pracovných dní od odoslania nášho potvrdzujúceho emailu.

Otváracie Hodiny:

Pondelok - Piatok: od 8.00 do 17.30

Sobota: od 9.00 do 12.00

Pri nákupe tovaru nad 50eur je doprava zadarmo. Cenník dopravy je platný pre doručovanie zásielok na Slovensku, v prípade záujmu o doručenie mimo Slovenska nás prosím kontaktujte. 

Pri využití našich služieb Prihoď Liek, alebo Vyrob na Mieru, budeme zákazníka informovať o dodaní tovaru podľa dostupnosti a pri skompletizovaní celej objednávky. 

    

Platba

1. Prevodom na účet - zásielka bude odoslaná ihneď po skontrolovaní vykonanej transakcie

2. Platobnou kartou - zásielka bude odoslaná ihneď po skontrolovaní vykonanej transakcie

3. Dobierka - táto služba je spoplatnená 1 eurom k celkovej sume poštovného. 

4. Hotovosťou, alebo platobnou kartou pri osobnom odbere v našej Starej Lekárni v Seredi.